Lejana Casa De Montana Villa
| Wi-Fi WiFi | Spa en ontspanning Jacuzzi | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gelegen op loopafstand van 25 minuten van Juana de Arco, verleidt Lejana Casa De Montana Villa Lago Puelo van 120 m² gasten met een bubbelbad, wat zorgt voor een meer ontspannen verblijf. Deze 1-badkamer villa biedt uitzicht op de berg en nodigt gasten uit om het Lago Puelo Nationaal Park te bezoeken, op 2 km afstand.
Dit chalet is op wandelafstand van 30 minuten van comunidad mapuche motoco cardenas gesitueerd.
Tot de badkamerfaciliteiten van deze gesitueerde in Lago Puelo Lejana Casa De Montana Villa behoren ook een bidet, een bubbelbad en een douche. Badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.
Deze accommodatie beschikt over een kitchenette, evenals een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. Er zijn ook koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven beschikbaar in de keuken.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Ligstoelen
- Tuin
- Jacuzzi
Kamervoorzieningen
- Verwarming
- Zithoek
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Lejana Casa De Montana Villa?
Gasten van Lejana Casa De Montana Villa kunnen hun auto parkeren op privéparkeren. - ❓
Hoeveel kost het om Lejana Casa De Montana Villa te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Lejana Casa De Montana Villa is $75. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Is er een keuken in dit chalet?
Een kitchenette maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in dit chalet. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Lejana Casa De Montana Villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Lago Puelo zijn het Lago Puelo Nationaal Park en Juana de Arco, die respectievelijk op 2 en 2,1 km van Lejana Casa De Montana Villa liggen. Daarnaast is comunidad mapuche motoco cardenas (2,2 km) ook een aanrader om te bezoeken. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Lejana Casa De Montana Villa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Lejana Casa De Montana Villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.